Milk Shake Lifestyling Curl Shaper 200ml

26.20

Lisa soovikorvi Adding to wishlist Added to wishlist
Kasutamine: Pihustada puhastesse, rätikukuivadesse juustesse. Sättida juuksed vastavalt soovile.
Juuksekujundus on elustiil! Milk Shake “Lifestyling Curl Shaper” on osa uuendusliku brändi kõikehõlmavast kaasaegsest elustiilisarjast. Selle abil on võimalik saavutada ükskõik milline välimus kiiresti. Looduslik ilu või glamuurne kuninganna, loomulikud lokid või kunstlikult drapeeritud soengud: tootesari määratleb, kujundab ja pinguldab vastavalt teie meeleolule – vahu, vahu, kreemi, vedeliku või pihustiga. Individuaalse stiili jaoks kogu päeva ja kogu öö!
Kuid Livestyling sari suudab veelgi enamat: sest see hoolitseb samal ajal ka kõige nõudlikumate juuste eest! Stiilitooted sisaldavad ka erinevaid looduslikke koostisosi, mis on valitud nende ülitõhusate toimeainete järgi, mis kaitsevad juukseid, säilitavad juuksevärvi ja pakuvad kauakestvat hooldust. Nad annavad igale harjale selle, mida ta vajab!
Kui lokid peavad pikka aega vormis püsima, on milk_shake “Lifestyling Curl Shaper” just see asi! Vormimisvedelik sobib ideaalselt määratletud ja kauakestvate lokkide jaoks. See tugevdab juuste loomulikku tekstuuri, annab lokkidele kontrolli ja täiustab õrnaid laineid. Spetsiaalne valem garanteerib särisemisvastase efekti, annab lisaläike ja maksimaalse värvikaitse.
Toitaineid ja toimeid pakuvad valitud looduslikud toimeained, näiteks:
Piima valgud
Pantenool
UV-filter
Orgaanilised puuviljaekstraktid (orgaaniline õun, sidrun ja mustikas)
Kinoa valgud
Jojoba õli
Päevalilleõli
Kastani ekstrakt
Loomulik ilu! Itaalia juuksehooldusmärgis milk_shake tähistab tõhusat juuksehooldust, mis põhineb kõrge kvaliteediga looduslikel koostisosadel. Uuenduslik juuksehooldus pakub igale juuksevajadusele sobivat toodet. milk_shake – juuste loomuliku ilu jaoks!