25%

LJUS ROSE QUARTZ GEM ROLLER

29.95 39.95

Lisa soovikorvi Adding to wishlist Added to wishlist

LJUS Rose Quartz Gem massaažirull puhastab nahka ja aitab väljutada toksiine. Aktiveerib naha verevarustust, pakkudes kudedele rohkem hapnikku ja stimuleerides seeläbi naharakkude uuenemist. Suurendab kollageeni tootmist, parandades naha elastsust ja tugevust, vähendades seeläbi miimikakurde ja kortsukesi. Stimuleerib lümfidrenaaži, vähendab silmaaluseid turseid ja aitab muuta tumedad silmaalused märgatavalt heledamaks. Rahustab ja leevendab näo- ja lõuapiirkonna pingeid, parandab naha üldist seisukorda ja suurendab loomulikku sära. Kahepoolse massaažirulli suurem pool sobib näo, kaela ja dekolteepiirkonna, väiksem pool silmaaluste ja teiste raskesti ligipääsetavate piirkondade massaažiks. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Roosa kvarts on armastuse, rahu ja harmoonia kristall. Roosa kvarts aitab avada südame ja hinge armastusele. Leevendab stressi, depressiooni ja unetust. Tõmbab ligi elurõõmu, sisemist rahu ja romantilisi tundeid. Mõjub tervendavalt südame- ja veresoonkonna haigustele.

Kasutamine: Kasutage hommikul ja õhtul eelnevalt puhastatud nahale kreemi, õli ja seerumi pealekandmiseks ja selle paremaks imendumiseks. Masseerige õrnade välja- ja ülespoole suunatud liigutustega nägu, kaela ja dekolteepiirkonda. Masseerige 1-2 minutit. Tulemuste intensiivistamiseks on soovitav hoida massažirulli külmkapis.

Hooldamine: Puhastage massaažirull õrna seebi ja sooja veega. Kuivatage.