Milk_shake Smoothies Semi Permanent Colour

Lisa soovikorvi Adding to wishlist Added to wishlist
milk shake smoothies on toon-toonis konditsioneeriv poolpüsiv juuksevärvi kreem. Elujõulised pigmendid annavad uskumatu läike, samas kui piimavalk, orgaaniline mesi, päevalilleõli, aminohapete kompleks ja puuviljaekstraktid lisavad pehmust ning hooldavad juukseid ja peanahka. milk_shake smuutidel on meeldiv aroom ja see jätab juuksed terve välimusega, läikivaks ja erksavärviliseks.
milk_shake smuutid pakuvad professionaalsetele värviteenustele mitmekülgsust, austades samal ajal juuste tervist ja terviklikkust. Ideaalne läikiva, loomuliku ja vastupidava halli segamiseks, annab läike ja sära loomulikele alustele, tooni kuni värvikontrastidele või esiletõstetele, ühtlast värvi ning pakub lihtsat juuksevärvimisteenust ilma liigse pühendumiseta. Kasutada ainult koos spetsiifilise aktivaatoriga: milk_shake aktiveeriv emulsioon toon-toonis värvimiseks ja esimeste hallide maskeerimiseks (kuni 50%) või milk_shake intensiivne aktiveeriv emulsioon hallide intensiivsemaks katmiseks (kuni 75). %) ja intensiivsemaks varjutamiseks.

Funktsioonid:

  • on meeldiva lõhnaga ja jätab läikivad, elujõulised, konditsioneeritud ja intensiivselt värvitud juuksed.
  • koostisainete segu, et väärtustada juuste ilu ja heaolu:
  • Piimaproteiinidel on juuste struktuuri täiendav ja konditsioneeriv toime, need suurendavad nende mahtu ja elastsust ning parandavad kahjustatud juukseid.
  • Orgaaniline mesi on konditsioneeriva ja pehmendava toimega, annab juustele sära, on kaitsev, taastav ja vitamiinirikas.
  • Sellel on antioksüdantsed ja elastsed omadused.
  • Integrity 41* on kompleksne antioksüdant (Integrity 41*
  • Heliantus annuus, päevalilleseemnete hüdroglükoolne ekstrakt), mis tagab värvi püsivuse ajas. See kaitseb ja parandab loomulikke ja värvitud juukseid UV-kiirguse ja karmide šampoonide eest.
  • Orgaanilisel päevalilleõlil on suurepärased kaitse- ja taastavad omadused, kuna see sisaldab A-, C- ja E-vitamiini. See muudab juuksed pehmeks ja siidiseks ning tagab juuksekiududele niisutuse ja toitumise, kaitstes neid siluvaid omadusi.
  • Aminohapete kompleks aitab tugevdada juukseid, muutes need elastsemaks, hõlpsasti kammitavaks ja soenguks. See kaitseb vananemisest põhjustatud kahjustuste eest, hoiab ära juuste murdumise, vähendab juuste kahust ja elektrostaatilist efekti ning suurendab juuste sära.
  • Papaia-, maasika-, mustika- ja kakaoglükooli ekstraktid omavad vitamiini-, pehmendavaid ja antioksüdante. Neil on põletikuvastane, elustav ja rahustav toime.