Milk Shake Curl Passion Mask 250ml

21.60

Lisa soovikorvi Adding to wishlist Added to wishlist
milk_shake curl passion mask on toitev ja niisutav mask lokkis juustele, mis vähendab kahust, aidates toita ja niisutada, ilma lokke raskendamata.
  • milk_shake curl passion on tootevalik, mis on loodud laitmatute tulemuste saavutamiseks; lahendused, mis on välja töötatud lokkis juuste loomuliku ilu paljastamiseks, täiuslike lokkide jaoks. Lained, rõngad või loomulikud lokid jäävad õige ravi ja toitumisega alati unistavad.
Säravad, hästi hoitud lokid on paljude naiste unistus.
Loomulikud lainelised või lokkis juuksed nõuavad aga rohkem hooldust, kui  võib tunduda. Esimene oluline samm on õige puhastamine ja konditsioneerimine. Spetsiifilise šampooni kasutamine on eriti oluline õige toitumise tagamiseks ilma juukseid maha koormamata. Palsam on teine ​​samm täiuslike lokkide poole. Seda tuleks kanda pikkusele ja otstele, et tagada õige niisutus. Sageli on lokkis juuste puhul täheldatav sagedane särisemise efekt põhjustatud niiskuse puudumisest. Selles konditsioneerimisfaasis on laia hambakammiga lokke lihtne kammida. Hoolitsus lõpetab juuksehooldusrutiini, tugevdades palsami toimet ja valmistades juuksed ette kuivatamiseks.
See mask sobib ideaalselt kõigile, kellel on lokkis ja lainelised juuksed, et anda neile pehmust ja juhitavust ilma juukseid koormamata. Muudab lokid elastseks, elastseks ja kauakestvaks.